Konta

Organizacja forum dyskusyjnego i wszelkie sprawy z tym związane

Moderator: marek

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
marek
Kontaktowanie:

Konta

Postautor: marek » 07 paź 2010, 19:21

Poniższy wątek dyskusji:

zapoczątkował długi, treściwy post użytkownika, który podpisał się tylko imieniem: "Grzegorz".
W związku z tym postem otrzymałem pismo od firmy Affiner & Cleaner Adam Stadnik, w którym znajduje się
wezwanie oraz wniosek o bezzwłoczne ich usunięcie "albowiem są bezprawne i naruszają
dobra osobiste osoby, którą reprezentuję". Te treści zostały w piśmie wskazane explicite. Treści te z postu Pana Grzegorza
zostały przeze mnie usunięte (zastąpione stosownym tekstem). Resztę pisma zajmuje wskazanie na podstawy prawne wezwania
i przypomnienie o karach, jakie grożą mi w przypadku, gdybym nie zastosował się do tego wezwania.

1. Wyślę w tej sprawie pismo do firmy Affiner & Cleaner ze stosowną informację. Pana Grzegorza proszę o podrzucenie mi
lub przelanie na konto pieniędzy na znaczek pocztowy (list polecony).

2. Jeśli Pan Grzegorz podtrzymuje stawiane wobec Affiner & Cleaner zarzuty, będzie umiał je uzasadnić i udowodnić np. przed sądem,
proszę skontaktować się z tą firmą bez pośrednictwa naszego osiedlowego forum dyskusyjnego.

3. W związku z tym, że moje wielokrotnie artykułowane prośby do Państwa o to, aby podpisywać się pod swoimi postami, w szczególności
tymi, które zawierają "mocne słowa", zarzuty itp nie odniosły żadnego skutku wprowadzimy zasadę, że głos w dyskusji będą mogli
zawierać tylko ci mieszkańcy Nowca, którzy mają założone konto (podobnie jak to ma miejsce z komentarzami do artykułów na nowiec.pl).

Aby się zarejestrować jako użytkownik forum dyskusyjnego trzeba podać:
1. nazwę użytkownika proszę, by była to TA SAMA nazwa użytkownika, jaką Państwo stosujecie na portalu
2. adres e-mail proszę, by był to TEN SAM e-mail, jaki Państwo podali przy rejestracji konta na portalu
3. hasło

Do 17 X włącznie będzie jeszcze można pisać posty jako Gość, od 18 X aby napisać post trzeba będzie przedtem się zalogować.
Usunę za chwilę konta na forum nieaktywne, nieużywane od bardzo dawna.

Pozdrawiam
Marek Komarowicz

Awatar użytkownika
marek
Kontaktowanie:

Re: Konta

Postautor: marek » 16 paź 2010, 15:34

Jeszcze tylko jutro (niedziela 17 X) będzie można zabrać głos w dyskusji jako Gość.
Od poniedziałku, aby zabrać głos w dyskusji, trzeba będzie się zalogować na
forum mieszkańców (posiadać własne konto).
Marek Komarowicz

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Uwagi, sugestie, propozycje”