Boże Narodzenie 2007

Organizacja forum dyskusyjnego i wszelkie sprawy z tym związane

Moderator: marek

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
marek
Kontaktowanie:

Boże Narodzenie 2007

Postautor: marek » 25 gru 2007, 14:36

Witam, wszystkim forumowiczom składam serdeczne życzenia zdrowych, pogodnych i rodzinnych, spędzonych najlepiej na Nowcu, Świąt Bożego Narodzenia. Przyszłym mieszkańcom życzę dodatkowo wytrwałości w realizacji swoich wizji nowego mieszkania. Pozdrawiam Marek Komarowicz

Gość
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Postautor: Gość » 31 gru 2007, 13:54

czy mógł b Pan zrobic zdjecia kortu tenisowego? mam pol blizniaka z widokiem na kort tenisowy i ciekaw jestem czy juz jest gotowy? W Polska bede ze dwa mce a chetnie bym popatrzym czy cos sie ruszylo.Dziękuje.

Awatar użytkownika
marek
Kontaktowanie:

Nowy 2008 Rok

Postautor: marek » 31 gru 2007, 16:14

Witam, życzmy sobie w nowym 2008 roku dużo zdrowia, miłego mieszkania na Nowcu oraz rozpoczęcia i pomyślnego zakończenia prac wokół placu sportowego, w tym kortu. Nic tam się jeszcze nie ruszyło i aktualne są wszystkie poprzednie zdjęcia. Mimo to, przy pierwszej okazji zrobię zdjęcia tego terenu. Ja i mój starszy syn Paweł jesteśmy zapalonymi tenisistami-amatorami i również z niecierpliwością czekamy na uruchomienie kortu i boiska do koszykówki. Pozdrawiam Marek

Gość

Postautor: Gość » 01 sty 2008, 21:36

super po prostu ... zawsze marzyłem żeby mieszkać koło boiska do kosza i słuchać nawalania piłką o ziemię ...bajka...po prostu bajka (sarkazm)

Koga

Postautor: Koga » 10 sty 2008, 08:46

Jestem bardzo ciekawa czy Inpro wykażę się inwencją i zrobi porządny kort oraz plac zabaw, do tej pory były to place z masą piachu, chuśtawką i drabinką. Miałam okazję zobaczyć jak Hossa pięknie zagospodarowała teren wokół Kogi na przymorzu (część Marina Primore) żadnego piachu, specjalne podłoże dla dzieci, kolorowe, bezpieczne i estetyczne, czekam z niecierpliwością czy Inpro chociaż raz przegoni konkurencję w inwencji twórczej .

Gość

Postautor: Gość » 10 sty 2008, 15:21

jak dla mnie pomysl z boiskiem to porazka...hałas, walenie pilka o obojetnie jakie podloze ...nie o tym marzylem kupując dom na osiedlu ze "...Wspaniałą lokalizacją przy Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, w dolinie rzeki Strzyży"

Gość

Postautor: Gość » 11 sty 2008, 14:56

Trzeba było nie kupować a nie teraz narzekać, plan zagospodarowania terenu był znany od samego początku miły gościu!

Gość

Postautor: Gość » 13 sty 2008, 01:12

Mily gościu - na początkowym planie był tylko kort.
Developer podpisując umowę ze mną mówił tylko o korcie.
Wiec Pański komentarz jest ,delikatnie mówiąc, nie na miejscu

Wróć do „Uwagi, sugestie, propozycje”