podziękowanie i pożegnanie :)

Organizacja forum dyskusyjnego i wszelkie sprawy z tym związane

Moderator: marek

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Monika P
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

podziękowanie i pożegnanie :)

Postautor: Monika P » 22 sie 2008, 14:52

Witam Państwa,
Wielu z Państwa miałam okazję poznać w Inpro, gdyż opiekowałam się Nowcem od 2001 r. Obecnie realizuję swoje rodzinne plany i marzenia :D także jestem już na zwolnieniu... Nie ukrywam, że z Nowcem jak i jego mieszkańcami czuję się trochę zżyta także chciałam wszystkim Państwu życzyć przede wszystkim zadowolenia z wyboru tego właśnie domku - aby stał się on dla Państwa pod każdym względem spełnieniem marzeń :)

pozdrawiam

Monika P.

Awatar użytkownika
marek
Kontaktowanie:

Re: podziękowanie i pożegnanie :)

Postautor: marek » 23 sie 2008, 09:42

Witam Pani Moniko, chciałbym w imieniu mieszkańców Nowca podziękować Pani osobiście za trud i serce włożone w zasiedlenie Nowca. Mamy same miłe wspomnienia związane ze współpracą z Panią i myślę, że potwierdzą to także inni mieszkańcy. Życzymy powodzenia w realizowaniu swoich marzeń życiowych. Zapraszam do odwiedzania naszego forum, a także samego osiedla. Do zobaczenia. Marek Komarowicz

Gość

Postautor: Gość » 23 sie 2008, 15:17

Potwierdzam.
Współpraca z Panią Moniką niewątpliwie neleżała do jaśniejszych stron kooperracji z developerem. Pani Monice życzę powodzenia a nam życzę żeby pozostali pracownicy i kierownictwo firmy Inpro wykazaywali się chociaż w części takim profesjonalizmem i podejściem do klienta jak Pani Monika.
Jeszcze raz dziękuję.
Serdecznie pozdrawiam

Gość

Postautor: Gość » 24 sie 2008, 21:02

Pani Moniczko! Jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy samych szczęśliwych dni.
Małgorzata i Piotr Grudowscy

Gość

Postautor: Gość » 25 sie 2008, 14:00

Pani Moniko,
trzymam kciuki za realizację planów, o których Pani myśli. Pięknie dziękuję za pomoc i ułatwianie kontaktów z INPRO. Proszę mi wierzyć, że współpracę z INPRO Pani ogromnie ułatwiała.

Podobnie jak sąsiad jestem zdania, że dla conajmniej kilku osób w firmie mogłoby Pani organizować szkolenia. Może wszystkie pod hasłem "jak podwyższać wartość firmy dla akconariuszy poprzez kontakt z klientami":) Ale to taki przytyk do firmy, a to przecież podziękowania dla Pani.

Raz jeszcze serdecznie dziękuję. Miło było Panią poznać.

Pozdrawiam,
Marcin Pobłocki

Monika P.

Postautor: Monika P. » 25 sie 2008, 20:16

Serdecznie dziękuję za ciepłe słowa :) Będę wszystkich Państwa bardzo ciepło wspominać :)
A jeśli chodzi o plany...w listopadzie powiększy mi się rodzinka o pierworodną - córę :) więcej mi do szczęścia nie potrzeba :)

Monika Puszkiewicz

Wróć do „Uwagi, sugestie, propozycje”