Dodatkowe opłaty.

Organizacja forum dyskusyjnego i wszelkie sprawy z tym związane

Moderator: marek

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
celmaki
Kontaktowanie:

Dodatkowe opłaty.

Postautor: celmaki » 29 sty 2009, 13:44

Czy ktoś się orientuję jak wygląda sprawa dodatkowych opłat wystawianych przez impro na koniec inwestycji. Znaczy opłat za inflację i powiększone mieszkanie ( jakim cudem może się nagle powiększyć coś co już istnieje? ). Ostatnio słyszałem że są to praktyki niezgodne z prawem. Ma ktoś może jakieś dokładniejsze informację?

Gość
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Dodatkowe opłaty.

Postautor: Gość » 30 sty 2009, 09:35

czemu niezgodne z prawem - niestety, przeczytaj umowe. I zauważ, że firma, w ktorej kupiłes dom to nie impro, tylko inpro, HAHA.

celmaki
Kontaktowanie:

Postautor: celmaki » 31 sty 2009, 13:46

Umowy deweloperskie a zgodność z prawem to 2 rożne rzeczy. Wystarczy zapoznać się z informacja z UOKIK-u o bezprawnych praktykach deweloperskich. W przypadku inpro niezgodność taka również ma miejsce przy ustalaniu ceny w oparciu o wskaźnik GUS-u bez możliwości rezygnacji z zakupu. Chciałem się dowiedzieć czy ktoś negocjował z nimi wysokość dopłat. A to jak się piszę nazwę tej firmy będzie ważne dopiero kiedy będę się ubiegał o zwrot pieniędzy na razie mam to w dupie.

gosc

Postautor: gosc » 31 sty 2009, 22:15

Witam Pana ja przy odbirze swojego domu przez wskaznik gusowski musialem doplacic firmie Inpro okolo 13 tys a bylo to za 7 miesiecy bo w tym czasie do Inpro wplacilem cala kwote.Nie wiemjak Pan ma rozlozone wplaty,ale jezeli wplaca Pan od razu calosc to nie ma mysle dodakowych oplat.Moj domek niestety podczas budowy sie zmniejszyl o okolo 0.5 m.Jedno co moge poradzic to nie brac ani tego projektanta ani dodatkowych prac z Inpro,gdyz ceny za dodatkowe uslugi to maja chyba z kosmosu :D :D :D :D
Pzdr Robert

Gość

Postautor: Gość » 01 lut 2009, 12:27

ja tez mialam duzą pierwsza wplatę i do doplaty zostało pare groszy. Ale nie brałam dodatkowych rzeczy z cennika inpro bo bardzo drogo.

Wróć do „Uwagi, sugestie, propozycje”