Nowa wersja strony www.nowiec.pl

Organizacja forum dyskusyjnego i wszelkie sprawy z tym związane

Moderator: marek

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
marek
Kontaktowanie:

Nowa wersja strony www.nowiec.pl

Postautor: marek » 29 lis 2009, 21:37

Witam,
z dniem 1 grudnia 2009 funkcjonuje zmieniony serwis internetowy www.nowiec.pl.
proszę niniejszym o wszelkie uwagi i propozycje, związane z nową postacią strony.
Pozdrawiam Marek Komarowicz

Awatar użytkownika
marek
Kontaktowanie:

Re: Nowa wersja strony www.nowiec.pl

Postautor: marek » 01 gru 2009, 19:21

Witam,
Pan Marcin zgłosił cały szereg propozycji do zawartości naszego portalu.
Oto lista uwag z moimi komentarzami:
1. Proponuje zdobyc i dodac nr telefonu do serwisu drzwi wejsciowych, bram garażowych, rolet, szlabanow i wideodomofonow, biura budowy nowca.
MK: Znane mi telefony umieściłem w "Ważnych telefonach". W innych wstawiłem znaki zapytania (?). Proszę o pomoc w ich ustaleniu.

2. przydatny moglby byc kącik z instrukcjami obslugi w pdf, np. pieca
MK: Instrukcję znalazłem i wstawiłem: Menu Zarządzanie->Eksploatacja

3. czy wideodomofonu(p onad 200 takich samych).
MK: Proszę Państwa o pomoc.

4. Ciekawy moglby okazac sie zbiór palety kolorow uzytych do wykonczenia elewacji, pergoli czy innych elementow drewnianych.
Po kilku latach nikt tego nie bedzie pamietal a renowacje i remonty "na dziko" spowoduja upstrzenie poszczegolnych domow.
MK: Poproszę o to Pana Kierownika.

5. Przydalby sie tel do rejonowego posterunku policji.
MK: znajdę i umieszczę.

6. Mapka dojazdu od głownych wezlow drogowych oraz szczegolowa osiedla z naniesiona numeracja domow
(nie musialbym za kazdym razem tlumaczyc dojazdu pragnacym mnie nawiedzic gosciom czy wszelkiej masci fachowcom.
MK: być może rozwiązaniem Pana problemu jest serwis zumi.pl?
Spróbowałem za jego pomocą znaleźć swój dom. Wpisałem "Gdańsk, Nowiec 74". Zumi walnęło piękną niebieską kropką
w 2 samochody na podjeździe mojego sąsiada - Wojtka. A więc pełny sukces.
Potem spróbowałem, czy zumi wskaże trasę dojazdową ze Słowackiego do Darka.
Zrobiło to "prawie" dobrze: dojechało prawie pod sam dom, ale niestety "pod prąd". Szczegóły na rysunku poniżej.
Dodałem w "Ważnych linkach" pozycję "Dojazd do osiedla Nowiec". Jest pod nią link podany przez zumi.pl.

Pozdrawiam Marek
Clipboard01.png

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Wróć do „Uwagi, sugestie, propozycje”