Pąkające rury i liczniki

Organizacja forum dyskusyjnego i wszelkie sprawy z tym związane

Moderator: marek

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Marek K.
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pąkające rury i liczniki

Postautor: Marek K. » 06 sty 2010, 11:27

Witam, od przypadkowo spotkanego hydraulika z Nowca dowiedziałem się, że na naszym osiedlu wystąpiła seria awarii, spowodowana mrozem. W wielu miejscach rozsadziło w garażach liczniki wodne i rury w ich pobliżu. U mnie do takiego kataklizmu nie doszło, bo mam grzejnik w garażu. Tam gdzie rury są zaizolowane - też pewnie nie ma problemu.
Wydaje mi się bardzo ważne, by tego typu informacje były wysyłane maksymalnie szybko i od samego źródła, czyli osób poszkodowanych. Pomyślmy o współmieszkańcach. Być może szybko wysłana informacja o pękniętej w garażu rurze zapobiegłaby takim sytuacjom w innych domach. Można napisać na forum, można do mnie wysłać SMS (503 180 712), można zadzwonić; rozdystrybuuję wtedy taką ważną dla wszystkich informację. Zachęcam i pozdrawiam. Marek

mirek

Re: Pąkające rury i liczniki

Postautor: mirek » 07 sty 2010, 11:34

P.Marku a czemu Inpro nie pomyslalo o zamontowaniu grzejnikow w garazu.Ja gdybym sam grzejnika nie zamontowal to pewnie mialbym podobny problem.Ja pomimo grzejnika mialem w garazu w najwieksze mrozy okolo 13 stopni w garazu,mimo ze garaz ani razu nie byl otwierany bo samochod i tak sie nie miesci.
Pzdr Mirek

Marek K.

Postautor: Marek K. » 07 sty 2010, 21:44

Witam Panie Mirku.
Broń Boże nie usprawiedliwiam i nie bronię INPRO.
Pewnie ma Pan rację, że INPRO powinno pomyśleć i zamontować grzejniki w garażu.
Nie wiem dlaczego nie pomyślało o zamontowaniu.
Nie mam na to żadnego wpływu, to już jest historia, ktoś kiedyś popełnił błąd, nic się nie da z tym zrobić.
Dlatego podchodzę do tego beznamiętnie.
Zarówno jednak ja, Pan i inni mieszkańcy mamy wpływ na to co TERAZ dobrego lub złego dzieje się w naszych domach.
Możemy dzięki internetowi SKUTECZNIE SOBIE NAWZAJEM POMAGAĆ; w tym wypadku odpowiednio wcześnie ostrzec innych przed niebezpieczeństwem.
Powtarzam więc moje pytanie: dlaczego tego nie robimy?
Pozdrawiam Marek

Gość

Postautor: Gość » 09 sty 2010, 11:28

Generalnie nie momtuje sie w garazu grzejnikow ze wzgledu na 2 rzeczy:\
1. Rdzewiejące samochody w ogrzewanym garazu
2. Ekonomike ogrzewania (garaz jako przestrzeń nieogrzewana)
Jedyny błąd to kiepskie bramy

Wróć do „Uwagi, sugestie, propozycje”