prosze o porady

Sprawy i problemy mieszkańców bliźniaków.

Moderator: marek

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
rp
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

prosze o porady

Postautor: rp » 22 maja 2010, 18:30

Witam Panstwa,

Juz niedlugo odbieramy blizniaka na Nowcu.Mam do Panstwa kilka pytan i o ile beda mieli Panstwo troche czasu bardzo prosze o pomoc.Moje pytania to :gdzie kupowaliscie Panstwo drzwi,podlogi i plytki do swoich domow.Mam pytanie rowniez o kuchnie-gdzie warto zamowic.
Mam rowniez pytanie o ochrone na osiedlu-czy juz cos wiadomo konkretnego na ten temat?
Zycze Panstwu milego weekendu.
Robert.

Eryk

Re: prosze o porady

Postautor: Eryk » 02 cze 2010, 17:38

Blizniaki na Nowcu maja szereg wad projektowych oraz mnóstwo niedoróbek, z powodu którego zamierzam dom sprzedać.
Niestety wychodzi to wszystko z czasem ale są ewidentne niedoróbki.

KOMINY, WENTYLACJA tzw grawitacyjna - czy są grzybki na kominach ? W Kuchni problem z podłączeniem pochłaniacza bo brak izolacji powoduje przenikanie wilgoci w ściany
RURY WODY - nieizolowane , położone w pionie tuż obok kanalizy i podczas ostatniej srogiej zimy zamarzły czego efektem było brak wody na pietrze ?
DACH - słynny róg na balkonie nad drzwiami wejsciowymi - zacieka tam woda niektórym Nowczanom do garażu , niektórym zacieka do wiatrołapu - efekt - grzyby,pleśnie...
KABLE - sprawdzać czy jest prąd w gniazdkach, niektórzy nie mają doprowadzonego kable od TP SA - brygada zapomniała , a bruk położony, odkopać nie można bo gwarancja na bruk - MASAKRA!!!
Kable często połamane, kabel sieciowy skrętka jest gdzieś przełamany i kicha
OTWORY DRZWIOWE - często albo za wysokie albo za niskie, ale napewno nierównomierne
PĘKANIE ŚCIAN itd.
plus masa drobniejszych niespodzianek ufundowanych nam przez kochanego dewelopera który na listy, prośby, skargi zasadniczo nie odpisuje.
A DO TEGO MISTRZOSTWO ŚWIATA w postaci cwaniaków od zarządzania osiedlem kasujących 16.000 PLN miesięcznie od właścicieli za nicnieróbstwo.
Mam nauczkę na CAŁE życie i lepiej budować dom samemu.

pozdrawiam, Eryk

kity

Re: prosze o porady

Postautor: kity » 07 cze 2010, 20:33

u mnie wszystko ok zadnych usterek hehe ;o) pozdrawiam i zycze milego odbioru

Wróć do „Bliźniaki”