Aranzacja wnetrza parter

Sprawy i problemy mieszkańców bliźniaków.

Moderator: marek

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ania i Tomasz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Aranzacja wnetrza parter

Postautor: Ania i Tomasz » 14 gru 2007, 12:38

Szanowni mieszkańcy - mniej lub bardziej wirtualni, jak i Ci cieszący się już mieszkaniem na Nowcu.
Serdecznie witamy, mamy nadzieję ze za jakis czas takze dolaczymy do grona szczeliwych lokatorow osiedla.
Mamy prośbę. Czy mogliby Państwo podzielić się własnymi aranżacjami wnętrza, zwłaszcza parteru. Chodzi nam przede wszytki o rozwiązania funkcjonalne. Jak radzą sobie Państwo, bądź zamierzją radzić z brakiem garderoby. Jeżeli ktoś wydzielił garderobę przesuwając kuchnie, to czy nie narzeka na np. ciaśniejsze wnętrze.
Gdybyście mogli Państwo poopisywać te i inne rozwiązania funkcjonalno-przestrzenne w Waszych domkach to bylibyśmy wdzięczni.

Tutaj prosba do Pana Marka
Podziwiamy zaangazowania i zarazem gratulujemy pomyslu - nalezy sie szacunczek dla kolegi:)
Moze mozna byloby w ramach serwisu udostepnic przestrzen na zapis jpgow przedstawiajacych rzuty i rozwiazania koncepcyjne naszych wnetrz

pozdrawiamy cieplo
Ania i Tomasz

p.s.
post dotyczy takze mieszkancow szeregow - bo zdjae sie ze uklad parteru mamy bardzo podobny:), a pierwsze pietro poza skosami tez chyba sa podobne:)

Awatar użytkownika
marek
Kontaktowanie:

Wstawianie zdjęć (i innych plików) do postów naszego forum

Postautor: marek » 14 gru 2007, 18:37

Witamy serdecznie nowych mieszkańców Nowca, pełnych energii i nowych inicjatyw. Dzięki za miłe słowa pod adresem naszego serwisu.
Jeśli chcą Państwo udostępnić innym użytkownikom naszego serwisu pliki graficzne, które mają Państwo na dysku, to jest to możliwe bez dokonywania jakichkolwiek zmian z mojej strony. Opis jak to zrobić zawarty jest pod poniższym linkiem:

Z mojej strony najlepiej byłoby, gdyby Państwo robili to właśnie tak, jak jest tam opisane: wrzucać zdjęcia na dostępny dla każdego serwis, a potem wykorzystywać link do pliku ze zdjęciem w poście.
Jest także możliwe (ale nie chciałbym aby były to częste przypadki), że prześlą Państwo mi pliki, ja wstawię je na serwer nowcowy, przekażę zwrotnie ich adresy url, a Państwo będą mogli te adresy wykorzystać w postach.
Jeśli jest to zbyt skomplikowane, to będziemy myśleć dalej.
Pozdrawiam
Marek

Gość

Postautor: Gość » 28 gru 2007, 21:12

Czy ktos z Panstwa posiadajacy "bliźniaka" wymienial okno tarasowe na przesuwane?Przecież to które jest wstawione to jakś porażka! Nie można sofy ustawic w dobrej odleglosci od kominlka , bo sie skrzydła nie otwieraja!

Gość

Postautor: Gość » 30 gru 2007, 14:27

Akurat mi to ono pasuje. Ale mam złe doświadczenia z oknami suwanymi. Te tanie są strasznie kiepskie za porządne kosztuje chyba z 5.000!

Wróć do „Bliźniaki”