ostatni etap budowy

Sprawy i problemy mieszkańców bliźniaków.

Moderator: marek

[phpBB Debug] PHP Warning: in file /vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Zauroczona Nowcem
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

ostatni etap budowy

Postautor: Zauroczona Nowcem » 31 maja 2009, 08:58

Witam! Mam pytanie co do ostatniego etapu budowy osiedla. Zastanawiałam się nad kupnem bliźniaka, ale z przerażeniem zauwazyłam na zdjęciach z 3 maja ze budowa ostatniego etapu jeszcze nie ruszyła... Czy wiedza może Państwo jakie są plany co do tej budowy? Chodzi mi głównie o ramy czasowe. Wiem że przedstawiciel firmy wie co mam mówić, ale nie wiem na ile jest to zgodne z prawdą.
Zakaładam, że Państwo nie mają ochoty mieszkać w pobliżu przeciągającej się budowy i dlatego może coś wiedzą.

Awatar użytkownika
marek
Kontaktowanie:

Re: ostatni etap budowy

Postautor: marek » 31 maja 2009, 14:31

Witam, pozwoliłem sobie przenieść ten temat z "Zarządzania osiedlem" do "Bliźniaków". Przepraszam za kłopot. W dniu 13 maja 2009 odbyło się spotkanie przedstawicieli mieszkańców Nowca z kierownictwem INPRO. Pan Prezes Piotr Stefaniak poinformował na nim, że od 1,5 roku trwały starania o pozwolenie na budowę jednostki E, że jest wszczęte postępowanie i w ciągu kilku dni sprawa może się wyjaśnić. Z tego, co wiemy tak też się stało - pozwolenie zostało udzielone. O dalsze działania dotyczące jednostki E proszę dopytywać INPRO. Jak Pani dowie się czegoś interesującego - proszę o tym napisać na naszym forum dyskusyjnym :)
Pozdrawiam. Marek Komarowicz

Wróć do „Bliźniaki”