Język hiszpański czy francuski ?

Tematy które nie pasują do pozostałych grup

Moderator: marek

zosienka
Kontaktowanie:

Język hiszpański czy francuski ?

Postautor: zosienka » 12 paź 2015, 19:03

Witam! Czy ktos może mi doradzic , który język jest bardziej popularny: hiszpański czy francuski? Szukam jakiegos korepetytora dla mojego 10-letniego syna. W tym roku bylismy na wakacjach w Hiszpanii i mały załapał kilka słów po hiszpańsku i nawet mu się podobało, ale na dłuzszą mete, zastanawiam się , który język przyda mu sie bardziej w przyszłości. I jak to wygląda z prywatnymi lekcjami u nauczyciela? Czy ktoś moze mi polecic jakiegos dobrego nauczyciela hiszpańskiego lub też francuskiego u nas na osiedlu Nowiec? Z góry dziękuje i pozdrawiam!

pietruszka
Kontaktowanie:

Re: Język hiszpański czy francuski ?

Postautor: pietruszka » 13 paź 2015, 17:06

Witam! A angielski juz zna? według mnie angielski jest najpopularniejszy no i niemiecki oczywiście . A jeśli chodzi o francuski czy hiszpański to hiszpański z tego co słyszałam jest prostszy. Jakbys była zainteresowana to znam nawet kogoś kto udziela korepetycji z języka hiszpańskiego u nas na osiedlu Nowiec. Jest to kobieta po 30-stce, ponoć bardzo dobra i niedroga. A to jaki język mu się przyda bardziej tego nie wiem... chyba oby dwa języki cieszą sie taka samą popularnością. Wybór należy do Ciebie, jeśli jesteś zainteresowana to daj znac to dam Ci dokładniejsze namiary na korepetytora hiszpańskiego. Pozdrawiam-Gosia.

Wróć do „Inne”