pirat drogowy

Parkowanie, przepisy drogowe, drogi

Moderator: marek

Ala

pirat drogowy

Postautor: Ala » 01 sie 2009, 23:42

Niestety znów powraca temat piratów drogowych.

Bardzo proszę aby osoby które wjeżdzają lub zjezdzają ulica Nowiec nie robiły tego 100 km na godzinę jak miało to miejsce w nocy 30 lipca.
Ponadto wyprzedzanie pod górę innych samochodów stwarza bardzo duże niebezpieczeństwo dla wszytkich mieszkańców zarowno zmotoryzowanych jak i nie - tą ulicą zjezdzają dzieci na rowerach i wypadek przy takiej jezdzie to tylko kwestia czasu

gosc

Re: pirat drogowy

Postautor: gosc » 02 sie 2009, 18:20

Niestety pani Alu wiekszosc mieszkancow to rozumie ale sa buraki ktorzy testuja swoje auta na ulicy Nowiec
Robert

Andrzej P.

Postautor: Andrzej P. » 03 sie 2009, 09:37

Słuszna uwaga. Szczególnie, że dotyczy osoby, która notorycznie sie oburza na korzystanie z terenów rekreacyjnych. Panie Piękny Marianie samochód jest fajny, szpanerski ale fajny gratuluję ale z Panem chyba jest coś nie tak. Przeszkadza Pan mieszkańcomi i ich gościom z korzystania z boisk, nasyła Pan ochronę, sam Pan często interweniuje, upomina Pan osoby wracające z boiska a sam Pan testuje samochód późnym wieczorem i nocą (wczoraj ok. 23:00). Co to ma być zemsta? Chyba jest Pan niepoważny. Zachowuje sie Pan jak jakiś blokers co chce rządzić na osiedlu i szpanuje samochodem. Trochę powagi, chociaż chyba jest już zbyt późno bo nikt Pana nie traktuje poważnie. Przykre ale sam Pan do tego doprowadził.

Pozdrawiam,

Andrzej P.

Gość

Postautor: Gość » 10 sie 2009, 22:53

Popieram poprzedników.
Dodam jeszcze, że puszczanie muzyki w otwartym kabrolecie na cały regulator w niedziele południe też nie należy do dobrego smaku i na pewno przeszkadza sąsiadom. Trzeba być konsekwentnym. Jeśli Panu przeszkadza hałas z boiska, może innym przeszkadza hałas z samochodu? Proszę sie nad tym zastanowić.
m.

Marcin Pobłocki

pędzące SUBARU (dotyczy też innych aut)

Postautor: Marcin Pobłocki » 26 lis 2009, 13:22

Witam,
kierowcę niebieskiego subaru (z napisami na bokach) proszę o stosowanie się do ograniczenia prędkości. Przedwczoraj ów kierowca pędził w mojej ocenie ok. 60-70 km/h po ul . Wichrowe wzgórze.

Uprzedzam, że trosce o bezpieczeństwo głównie najmniejszych mieszkańców osiedla jestem zdeterminowany do wyegzekwowania stosowania ograniczenia. Nie zamierzam patrzeć obojętnie na sytuacje, które mogą zagrozić moim maluchom. I proszę mi wierzyć - będę w tej kwestii do bólu konsekwentny.

To jest pierwszy i ostatni apel, jaki kieruję poprzez stronę internetową.

Kierowca - np. wspomnianego wyżej subaru łamiąc ponownie ograniczenie powinien liczyć się z moimi odwiedzinami i zaręczam - ektremalnie niemiłą rozmową. Jeżeli to nie poskutkuje - zatroszczę się o skuteczniejszą metodę resocjalizacji.

Oczywiście powyższe dotyczy także innych samochodów, które nie respektują ograniczeń na osiedlu.

Prosiłbym jednocześnie innych mieszkańców o wskazywanie aut, które łamią ograniczenie prędkości. Jeżeli okaże się, że są to auta mieszkańców będę mógł zlokalizować kierowcę i porozmawiać w 4 oczy.

Marcin Pobłocki

Marian

Postautor: Marian » 17 lut 2010, 17:00

co wam przeszkadza moje BMW. Nie stać was to zazdrościcie, jezdząć matizami i fordami
Wolnoć Tomku przy swoim :? domku !!!

bs

Postautor: bs » 21 lut 2010, 00:46

byłaby wolnoć Tomku w swoim domku gdyby jezdzil pan u siebie w domu!!
Przejezdza pan kolo naszych domow a ja nie ma ochoty sluchac ryków silnika :(

gosc

Postautor: gosc » 21 lut 2010, 01:36

Marian pisze:co wam przeszkadza moje BMW. Nie stać was to zazdrościcie, jezdząć matizami i fordami
Wolnoć Tomku przy swoim :? domku !!!

Nas Kolego przede wszystkim stac na zalozenie porzadnej rodziny :D :D :D

MK

Postautor: MK » 21 lut 2010, 11:31

Ostatnia wypowiedź - jak dla mnie - jest mało śmieszna.
Poza tym przedstawiciele "porządnych rodzin" nie powinni
bać się podpisywać pod tym, co napisali. Jest to przecież
porządne, dobre i prawdziwe. Nie schodźmy proszę do poziomu
innych, ogólnodostępnych forów dyskusyjnych. Marek

gość2

Postautor: gość2 » 22 lut 2010, 23:27

17 lutego Pana Mariana nie było nawet w Gdańsku.
Ktoś się bezczelnie podszywa

MK

Postautor: MK » 23 lut 2010, 10:43

Nieładnie.
Jeden z forumowiczów najprawdopodobniej podszywa się pod inną osobę.
Inny z forumowiczów (dumnie podpisujący się "gość2"), być może mieszkający w Australii,
krytycznie wypowiada się o "podszywaniu" - co za obłuda!
Wiarygodność wypowiedzi na naszym forum zarówno jednej osoby, jak i drugiej jest ŻADNA.
Po raz 735-ty zachęcam do podpisywania się pod swoimi wypowiedziami.
Dajecie Państwo kolejne dowody, potwierdzające tezę, że posty niepodpisane
powinny być po prostu usuwane - w szczególności te, które zawierają zarzuty,
osobistą krytykę itp.
Pisanie tego typu postów, czy też komentarzy i niepodpisywanie się pod nimi jest po
prostu wyrazem braku kultury i szacunku dla innej osoby.
Co Państwo sądzicie na ten temat?
Marek Komarowicz

Wróć do „Samochody”