samochody

Parkowanie, przepisy drogowe, drogi

Moderator: marek

ewika11

samochody

Postautor: ewika11 » 03 gru 2009, 23:38

Witam,
Z całym szacunkiem, ale Pan, którego uważacie za pirata osiedlowego uczył mnie jazdy samochodem, dzięki mu za to, ponieważ nigdy nie stanowiłam zagrożenia ani dla siebie, a tym bardziej dla innych użytkowników ruchu.
Nuczył mnie, że muszę myśleć zarówno za siebie jak i za innych.
Musisz Pan chyba mieć wielkie kompleksy skoro nie odróżnia Pan perfekcji od bezmyślności, może po prostu nie każdy może jezdzić SUBARU :cry:

gosc

Re: samochody

Postautor: gosc » 04 gru 2009, 07:33

Szanowna Pani nie wiem gdzie i jak ten Pan uczyl pania jezdzic,ale jak Pani twierdzi ze to jest perfekcja a nie glupota to ja nie chcialbym sie z Pania spotkac na drodze.
Franek

Marcin Pobłocki

Postautor: Marcin Pobłocki » 04 gru 2009, 09:28

Cieszę się, że Mirosław Zdanowicz ma wielkie umiejętności. W połączeniu z respektowaniem ograniczenia do 30 km/h może sprawią, że będę się czuł trochę bezpieczniej. Póki co jest inaczej i to zmienię.

Wątek o tym, czym kto jeździ i jakie ma kompleksy pozostawiam bez komentarza. Jakoś z jednym i drugim muszę żyć :)

Pozdrawiam,
Marcin Pobłocki

MASAKRA

Postautor: MASAKRA » 04 gru 2009, 21:50

NO GRATULUJĘ POCZUCIA HUMORU TEJ PANI
NIGY NIKOMU SUPER UMIEJĘTNOŚCI NIE ZASTĄPIŁY POPROSTU ZDROWEGO ROZSĄDKU.
FAKTYCZNIE JAK TEN "MISTRZ KIEROWNICY" NIE ZMIENI SIĘ, TO BĘDZIE TRZEBA Z NIM INACZEJ POROZMAWIAĆ.
JA NP.OPANOWAŁEM PERFEKCYJNIE SZTUKĘ PANOWANIA NAD SOBĄ !!!!!!!!!!!!

Wróć do „Samochody”